Editems umożliwia dotarcie do odbiorców z dowolną treścią, przekazem i informacją za pomocą ekranu telewizyjnego.
Treści na nim wyświetlane mogą być przez administrator programu dowolnie modyfikowane.

EDYTOR SYSTEMÓW MEDIALNYCH

Editems daje możliwość zarządzania wieloma ekranami w tym samym czasie przez jednego lub więcej administratorów.

Dzięki temu, że dostęp do każdego ekranu jest globalny (poprzez Internet) zarządzanie ekranami może odbywać się z dowolnego miejsca z dostępem do Sieci.
Możliwie jest także grupowanie ekranów - a więc swobodne dostosowanie ich ułożenia np. względem ważności przekazywanych informacji
(najważniejsze informacje w jednej grupie, mniej ważne w kolejnej.) Niezwykle proste i wygodne jest także zarządzanie źródłem sygnału.


Editems działanie sieci

Digital Signage

Chcąc nawiązać doskonały kontakt z Klientem warto postawić na nowoczesny system Digital Signage. Do przekazywania treści i komunikatów reklamowych wykorzystuje on ekrany telewizyjne, które stanowią doskonałą alternatywę dla billboardów i sprawdzają się jako reklama zewnętrzna.

Digital Signage to nieograniczone możliwości związane z prezentowaniem treści – administrator może aktualizować je i zmieniać w czasie rzeczywistym bez względu na miejsce, w którym się znajduje. System jest kompatybilny z urządzeniami mobilnymi, dlatego też przekazy reklamowe oraz informacje można dostosowywać do sytuacji, czasu, potrzeb odbiorców oraz aktualnych zapatrywań. Dzięki możliwości ciągłego nadzorowania treści oraz błyskawicznej zmiany komunikatów Digital Signage jest najlepszym sposobem dotarcia do odbiorcy w sieciach handlowych, punktach obsługi Klientów, na lotniskach, w ciągach komunikacyjnych i wielu innych miejscach.

Oferujemy rozwiązania łączące elegancję i funkcjonalność z wygodą obsługi. To również oszczędność, bowiem wystarczy jednorazowa inwestycja, by przez lata cieszyć się indywidualnie dostosowanymi i regularnie zmienianymi treściami.